Wesprzyj żołnierzy WOT i pracodawców – podpisz się pod petycją!

Data dodania 15-06-2021

Wojska Obrony Terytorialnej to nie tylko ważny element polskiego potencjału obronnego, ale formacja na co dzień pomagająca ludziom i integrująca nasze społeczeństwo wokół idei służby. Ostatnie lata, a zwłaszcza miesiące, w których walczyliśmy z pandemią koronawirusa, pokazały, jak potrzebni są żołnierze WOT.

Dziś każdy z nas może podziękować żołnierzom WOT za ich pracę i poświęcenie w walce z pandemią COVID-19. Wystarczy podpisać się pod petycją, która pomoże m.in. pracodawcom, którzy zatrudniają żołnierzy WOT.

Podpisz petycję tutaj!

Nie bądźmy obojętni na ten apel! Żołnierze obrony terytorialnej z wielkim poświeceniem i narażaniem swojego zdrowia pomagali i nadal pomagają Polakom, aktywnie uczestnicząc w narodowym programie szczepień, gdzie wspierają m.in. proces logistyki czy infolinię dla pacjentów. W działaniach tych uczestniczą pośrednio także pracodawcy, którzy delegują swoich pracowników (żołnierzy WOT) do wielu działań. Jest to szczególnie trudne w czasie obowiązujących obostrzeń, które spowodowały wiele utrudnień w prowadzeniu firm i biznesów w ostatnich miesiącach, dlatego tym bardziej warto odpowiedzieć na nasz apel i swoim podpisem przyczynić się do poprawy sytuacji wszystkich osób i podmiotów, którzy bezpośrednio lub pośrednio przyczyniają się do rozwoju Wojsk Obrony Terytorialnej w naszym kraju!

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi działaniami podejmowanymi przez Fundację Łączy Nas Polska zapisz się do naszego newslettera. Zachęcamy także do wsparcia Fundacji i kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie www.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Wszystkie aktualności

Chciałbyś nas wesprzeć, bądź szukasz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu, uczestnictwa w projektach, bądź bezpośredniego wsparcia naszej działaności.

Newsletter