Łączymy się w sieci dla Polski!

Data dodania 25-05-2021

Polaków łączy wiele wspólnych spraw, idei i wartości. Niezależnie od miejsca naszego zamieszkania, zainteresowań czy trybu życia niemal każdy z nas korzysta dziś z nowoczesnych narzędzi komunikacji, które umożliwiają dostęp do interesujących nas treści czy szybką i sprawną  łączność z innymi osobami, z którymi możemy wymieniać się swoimi spostrzeżeniami lub pomysłami. Dlatego Fundacja Łączy Nas Polska idąc na przeciw Twoim oczekiwaniom obecna jest także w najpopularniejszych mediach społecznościowych, abyś mógł w łatwy i najdogodniejszy dla Ciebie sposób otrzymywać bieżące informację o naszej działalności a także wspólnie z nami działać dla spraw, które łączą Polaków! 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Polub nas na Facebooku – piszemy tam o naszych akcjach, petycjach oraz ważnych wydarzeniach, które organizujemy po to, aby rozwiązywać ważne społecznie problemy. 

Śledź nas na Twitterze – gdzie na bieżąco informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Instagramie – tutaj pokazujemy tę mniej formalną stronę naszej organizacji. 

Polecamy także nasz kanał na YouTube gdzie zamieszczamy filmy z działalności Fundacji.

Jeżeli chcesz wspierać nasze działania kliknij w wybrane linki, aby przejść do naszego profilu na danym portalu społecznościowym i zacznij subskrybować nasze profile już dziś! To nie wszystko, jeżeli uważasz, że tematy, które podejmujmy są interesujące i ważne możesz udostępniać wybrane materiały na swoim koncie społecznościowym, a także aktywnie włączyć się w dyskusje dodając komentarz lub opinię pod wybranym postem czy materiałem. Twój głos ma dla nas znaczenie! Wspólnie tworzymy sieć osób zaangażowanych w sprawy Polski i Polaków, na naszych profilach szanujemy wolność wypowiedzi przy jednoczesnym dbaniu o kulturę i formę wypowiedzi. Nie czekaj i połącz się z naszą społecznością już dziś!

Wspieraj nasze działania!

Jeżeli chciałbyś wesprzeć nasze działania możesz przekazać darowiznę na konto Fundacji, zapisać się do naszego newslettera, aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych działaniach, a także podpisać wybraną petycję lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Wszystkie aktualności

Chciałbyś nas wesprzeć, bądź szukasz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu, uczestnictwa w projektach, bądź bezpośredniego wsparcia naszej działaności.

Newsletter